SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Krystaly vhodné pro výrobu detoxikačního elixíru

Chcete svůj organismus zbavit všech škodlivých látek? Pak si přečtěte následující článek.

Skvělé detoxikační schopnosti má celá řada kamenů. Pro účely výroby elixíru se však některé z nich hodí mnohem víc, než jiné. Jaké to jsou?

Malachit troml

Zdroj: svetmineralu.cz

Pravděpodobně nejlepší je rubín. Avšak pozor – je toxický a proto by rozhodně neměl být umisťován přímo do vody (použijte metody nepřímého nabíjení).

Mějte na paměti, že detoxikace může mít určité vedlejší účinky – především pokud se na ní spěchá. Rubínový elixír, známý také jako „vodní klenot“, je navíc velmi silný. Proto ho nejprve užívejte pouze v malém množství a pozorujte, jak na něj vaše tělo bude reagovat. V případě potřeby lze dávku zvýšit.

Jantarový náhrdelník neopracovaný 45cm

Zdroj: svetmineralu.cz

Kromě rubínu lze samozřejmě použít i další minerály: heliotrop (krevel), jantar, dioptas či malachit. Ať už ale zvolíte jakýkoliv z nich, opět se prosím ujistěte, že voda je nabíjena výhradně nepřímým způsobem (zejména v případě, že přípravu elixíru svěříte někomu jinému).

svetmineralu.cz | 28. 04. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.