SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Krystaly vhodné pro psychickou ochranu dětí

Děti jsou mnohem citlivější vůči působení různých energií než dospělí. Jaké kameny jsou pro ně ideální?

Většina dětí krystaly miluje a navíc si dokážou vybírat ty, které jsou pro ně nejlepší. Pokud tedy vašeho potomka přitahuje řekněme ametyst, rozhodně neuděláte chybu, když mu ho pořídíte. Existuje však několik kamenů, které mají mimořádně silné ochranné účinky a proto je lze doporučit všem dětem. Například?

Labradorit – skvěle chrání auru a navíc zaujme svou hrou barev s kovovým leskem. Děti s velkou fantazií si mohou představovat samy sebe v centru tohoto krystalu.

Růženín náramek diamant

Zdroj: svetmineralu.cz

Růženín – růženín sice není typický ochranný kámen, ale pomáhá navázat přátelství a přináší lásku. Není bez zajímavosti, že mnoho dětí si ho instinktivně zvolí například ve chvílích, kdy je trápí bolesti hlavy.

Hematit přívěsek

Zdroj: svetmineralu.cz

Tygří oko – o tomto minerálu platí v podstatě totéž, co o výše zmíněném labradoritu. Kromě toho jde o skvělý talisman proti zlým myšlenkám, kletbám apod.

Hematit – hematit zaujme především děti, kterým se líbí lesklé předměty. Mnohým evokuje vizi mocné pevnosti (útočiště před nebezpečím), jejíž zdi jsou postavené právě z hematitu. Navíc podporuje koncentraci.

svetmineralu.cz | 15. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.