SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Krystaly vhodné pro podporu vibračního posunu

Máte pocit, že frekvence vašich vibrací pomalu stoupají a chcete, aby tomu tak bylo i nadále? Pak si rozhodně přečtěte následující článek!

Zvýšení osobních vibrací podle některých autorů představuje v zásadě jediný způsob, jak žít přesně takový život, po jakém toužíme. Jde o posun od pocitů strachu a obav k vděčnosti, od boje ke smíření se s nevyhnutelným atd. Je třeba si uvědomit, že lidé s nízkými frekvencemi nikdy nemohou dosáhnout harmonie a vnitřní spokojenosti.

Pokud mezi takové patříte a právě teď snažíte tento nevyhovující stav změnit, vřele doporučujeme pořídit si nějaký krystal. Obecně vzato může jít o jakýkoliv minerál podněcující činnost korunní čakry. My bychom nicméně jako první vyzkoušeli ametyst, který mimo jiné disponuje schopností přeměňovat nižší energie ve vyšší vibrace.

Ametystová drúza 0,595 kg

Ametyst

Samostatnou zmínku si zaslouží také tzv. aqua aura křemen – kámen archanděla Raquela, který vzniká nanášením zlata na krystal křemene. Poskytuje ochranu před nežádoucími energiemi a zlepšuje komunikační dovednosti.

Budete-li během vibračního posunu meditovat a zaměříte se i na tuto problematiku, je pravděpodobné, že vás to začne „táhnout“ k dalším konkrétním nerostům. V takovém případě si je rozhodně pořiďte.

Svetmineralu.cz | 03. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.