SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Krystaly vhodné pro hydrataci a ochlazení organismu

Trápí vás návaly horka? Pozorujete na sobě příznaky dehydratace? Čtěte dál…

Přestože to tak nejspíš nevypadá, návaly horka nijak nesouvisejí s letním počasím. Jde totiž o hormonálně podmíněnou záležitost, jejíž příčinou může být například zvýšená funkce štítné žlázy. Podle statistik tyto nepříjemné pocity sužují více než 75% žen procházejících menopauzou.

Akvamarín náramek střapatý

Akvamarín

K dehydrataci obvykle dochází v důsledku nedostatečného příjmu tekutin. Řada lidí ji podceňuje, což je ovšem velká chyba – může totiž vést až k úmrtí (nejvíc ohroženi jsou malé děti a staří lidé, zejména pokud trpí nějakým silným průjmovým onemocněním).

Vynikajícím krystalem pro doplňkovou léčbu výše zmíněných problémů je akvamarín – nádherná odrůda berylu, která mimo jiné uvádí do rovnováhy hypofýzu a štítnou žlázu a podporuje detoxikaci.

Avanturín modrý troml

Avanturín

Za vyzkoušení rozhodně stojí také avanturín, galenit či brekciový (= žíhaný hematitem) jaspis.

 

Svetmineralu.cz | 04. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.