SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Krystaly vhodné do auta

Jezdíte hodně autem? Trápí vás pocit, že dříve či později budete mít nehodu? Pak si určitě přečtěte následující článek…

Zejména profesionální řidiči se často ptají, jaké kameny jim mohou pomoct k lepšímu soustředění apod. Pokud si chcete vytvořit krystalovou mřížku do svého automobilu, rozhodně by v ní neměly chybět níže zmíněné minerály.

Fluorit žlutý troml

Zdroj: svetmineralu.cz

Žlutý jaspis – poskytuje ochranu na cestách reálných i duchovních a dodává svému nositeli energii. Kromě toho má blahodárný vliv na čakru solar plexu.

Fluorit – zvyšuje intuici, zručnost a tělesnou i duševní koordinaci. Podporuje schopnost soustředění. Ocení ho také všichni jedinci, kteří chodí do autoškoly, neboť značně usnadňuje učení.

Turmalín přívěsek Ag

Zdroj: svetmineralu.cz

Černý turmalín – mocný ochranný kámen, který zahání vše negativní. Šamani ho často používali během svých obřadů. Zvyšuje sebedůvěru a potlačuje strach. V případě potřeby vás zbaví napětí či stresu.

homelove.cz | 22. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.