SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Krystaly pro lepší milostný život

Máte dojem, že vašemu intimnímu život něco schází? Možná je nejvyšší čas vyzkoušet magické krystaly.

Kamenů, které vám mohou pomoct zlepšit váš milostný život, existuje celá řada. Tím jednoznačně nejznámějším a nejpopulárnějším je růženín. Tento krásný minerál podporuje všechny typy lásky – sourozeneckou, partnerskou, přátelskou atd.

Přívěsek anděl růženín

Růženín

Pokud potřebujete podnítit něčí vášeň či oddanost, vyzkoušejte granát. Takzvaný „herkimerský diamant“ (druh křemene) vás zase dokáže naladit na stejnou notu s vaším partnerem – a to nejen v oblasti erotiky.

Samostatnou zmínku si zaslouží také korál, který je tradičně spojován se zdravým, šťastným a harmonickým manželstvím.

Korál červený náhrdelník

Korál červený

Špatnou volbou rozhodně nemusí být ani karneol. Zvyšuje totiž libido. Není bez zajímavosti, že za tímto účelem ho mj. používá i slavný americký herec Nicolas Cage - a podle svých vlastních slov je z výsledků naprosto nadšený. Konečně „padparadja“ rubín a verdit mají skvělý vliv na potenci.

Svetmineralu.cz | 09. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.