SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Krystalové „tužky“ – jak se s nimi zachází?

Krystalové tyčky ve tvaru tužek představují velice zajímavý nástroj pro práci s energií. Pojďme si o nich říct něco víc.

„Tužka“ (Vogel Wand) vám umožní soustředit energii krystalu do malého (hrot) nebo většího (zadní část) bodu.

Šungit váleček 1 hrot

Šungit

Širší konec reprezentuje ženskou energii, zatímco úzký tu mužskou. Pokud tedy člověk potřebuje například asertivnější mužskou energii v solárním plexu, měl by přiložit hrot co nejblíže k odpovídající čakře.

Chcete-li pomocí „tužky“ léčit někoho jiného, držte ji 5 – 20 cm daleko od jeho těla. Záleží ovšem tom, jak bude dotyčný reagovat nebo jak rozsáhlou oblast se snažíte odblokovat apod. Asi nejlepší je začít na 15-ti centimetrech a následně vzdálenost snižovat/zvyšovat podle potřeby.

Selenit masážní tyčka špička

Selenit

Pro úplnost dodejme, že celý proces by měl v ideálním případě trvat dvacet minut (jde o obecné pravidlo, platící i pro používání tromlů, placiček, surových kamenů etc.).

Svetmineralu.cz | 03. 11. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.