SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Křečové žíly? S drahými kameny to bude otázka minulosti

Konečně jste odložily dlouhé kalhoty a sukně, ale ouha, „vykoukly" na vás nevzhledné křečové žíly na nohách? Nejste v tom samy, neboť některým z chronických onemocnění žil trpí u nás přibližně 60 % procent žen a asi 30 % mužů. V boji proti křečovým žilám vám pomohou drahé kameny.

Ametyst je vysoce mocný kámen, který svého nositele chrání před jakýmikoliv psychickými útoky. Ametyst  podněcuje produkci hormonů. Posiluje imunitní systém a je skvělý čistič krve. Proto je dobrým pomocníkem v léčbě kožních chorob, převážně těch pleťových. Rovněž pomáhá při léčbě žaludečního a dýchacího systému. Zlepšuje vstřebávání vody, což je v léčbě kožních onemocnění velmi důležitý faktor. Ametyst vám zajistí klidný spánek, budete tak odpočatí a vaše pleť bude vypadat mladší.

Achát v nás probouzí kreativitu, vytrvalost a chuť k životu. Pomáhá nám v hledání pravdy a bez problémů přijímat kritiku. Jeho voda má léčivé účinky při jakýchkoliv onemocněních žil, převážně těch křečových. Pravidelným potíráním postižených míst dosáhnete v krátké době výrazných změn v boji s křečovými žílami, které vás trápí. Noste ho jako talisman, třeba ve formě náramku. Čím blíže vám bude, tím více vám bude schopen pomáhat.

Modrý chalcedon je kámen, jehož světle modré tóny mají značný vliv na naši mysl a pocity. Učí nás brát život takový jaký je a nezatěžovat se malichernostmi. pohlcuje negativní energii, je to kámen s výborným očistným účinkem. Pomůže vám vyléčit vše špatné, včetně dosud nezahojených ran, ať už duševních, či tělesných. Likviduje usazeniny minerálů v cévách, díky této schopnosti blahodárně působí právě na odstraňování křečových žil. Podporuje inspiraci v řeči, správnost a životnost vyjadřování. Zdravotně modrý chalcedon léčí záněty horních a dolních cest dýchacích. Snižuje krevní tlak a pomáhá při cukrovce. Dále působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový systém. Doporučuje se nosit v přímém kontaktu s kůží, jedině tak posílíte jeho účinek a dosáhnete uspokojivých výsledků.

Svetmineralu.cz | 15. 07. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.