SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Když se ztratí krystal

Řada lidí, kterým záhadně zmizel některý z jejich léčivých minerálů, se ptá, zda tato událost nemůže mít nějaký hlubší smysl.

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Někdy jde prostě o nešťastnou náhodu, jindy může být důvodem něco úplně jiného.

Některé kameny (typicky křišťál) nesou velmi vysoké vibrace, a pokud je používáte každý den, čas od času si zkrátka „vezmou volno“. V takovém případě se zpravidla za několik dnů, týdnů, měsíců… opět objeví. Jiné krystaly údajně mohou poznat, že nějaký člověk je momentálně potřebuje víc než vy a proto vás opustí.

Křišťál extra kyvadlo

Zdroj: svetmineralu.cz

Za zmínku stoí i hypotéza, podle které minerály disponují schopností dočasně se přesunout do jiné dimenze, kde „odpočívají“. Toto se týká i krystalů, se kterými aktivně nepracujete (je zapotřebí uvědomit si, že i když jen leží např. na poličce, neustále pasivně absorbují energii z okolního prostředí). Často se stává, že je pak naleznete na místě, které jste předtím opakovaně – a bezúspěšně - prohledávali.

Pokud po ztracených minerálech chcete zkusit aktivně pátrat, vyzkoušejte chalkopyrit. Držte ho v ruce, meditujte a požádejte ho, ať vám prozradí, kde se inkriminovaný kámen nachází. Svůj dotaz rovněž můžete napsat na papír, který před spaním umístíte pod polštář – budete-li mít štěstí, odpověď se dostaví ve snu.

svetmineralu.cz | 16. 03. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.