SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Kameny s nimiž se konečně pořádně prospíte

Každý to určitě zná. Únavu z nepříjemné noci plné špatných snů, celou noc se převalujete a nevíte, proč vám nejde usnout. Jste unavení, že se vám ani nechce jít na záchod, přestože byste měli a to nejhorší se blíží. Ranní budík. Máme pro vás několik tipů, jak obelstít nespavost a špatné sny pomocí magických kamenů.

Stres, nepravidelný a hektický denní režim, neustálá soustředěnost mozku na řešení problémů bez času na odpočinek. Možná, že se v některém tomto popisu poznáváte. Možná i ve více. Dnešní doba tlačí na naší výkonnost a pokud během vydělávání peněz, chceme ještě zabezpečit třeba rodinu nebo si užít volný čas, je třeba zabrat. Ovšem tato cesta se časem může projevit na kvalitě našeho spánku. Samozřejmě, že můžeme jeho kvalitě přispět pravidelným sportem nebo meditacemi, pokud však není čas, leze sáhnout po magických kamenech.

Jsou-li v místnosti, ve které pravidelně spíte elektronické přístroje, pak mají na váš spánek vliv i ony. Pokud byste se rozhodli je odstranit, asi by z toho váš partner nebyl moc nadšený. Jejich elektromagnetické záření však můžete neutralizovat pomocí krystalu křišťálu na nočním stolku nebo pyramidou z šungitu.

Kámen, který také velmi pozitivně působí na kvalitu spánku, hlavně proti nočním můrám je růženín. Tento kámen je možné vložit pod polštář nebo opět postavit do blízkosti spící osoby. Třeba na noční stolek. Růženín v noci pohlcuje negativní energii a nízké vibrace, které ve vašem těle vzbuzují neklid.

O ametystu jsme toho napsali již spoustu, a proto nikoho nepřekvapí, že i v tomto ohledu jej lze využít. Vložený pod polštář, zklidňuje vaší mysl a nechává odejít přebytečné myšlenky. Zvyšuje vaší frekvenci a navíc pod polštářem příznivě působí na vaší sedmou čakru.

Pro některé lidi, kteří jsou na energie více citliví, může být krystal pod polštářem nepříjemný. Pokud ucítíte podivné vibrace v hlavě, hučení v uších a podobné podivné pocity, položte kámen raději vedle sebe.

A ještě malý tip z Brazílie. Šamani tamějších přírodních náboženství doporučují postavit každou noc nad hlavu spícího sklenici vody se solí. Sůl také doporučují nasypat do dolních rohů dveří a oken. Tím se zamezí přístup zlých duchů. Každé ráno je třeba sklenici vylít a večer dát novou. 

Svetmineralu.cz | 21. 10. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.