SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Kameny podle znamení zvěrokruhu: najděte si ten svůj, který vás ochrání a zbaví nemoci i bolesti

Minerály a léčivé kameny vám pomáhají i tehdy, pokud zrovna nepasují přímo k vám. Jejich síla se ale naplno projeví ve chvíli, kdy na sebe necháte působit kámen spojený s vaším znamením. Pokud nenajdete takový kámen, který se přímo hodí k vašemu znamení, vždycky můžete jeho působení zesílit pomocí čistého křišťálu.

Onyx chrání váhy a ryby před negativitou

Onyx je kámen, který ochraňuje před negativitou, která je namířena přímo proti vám. Pomáhá taky v konfliktech a je úžasným společníkem při fyzickém i citovém vypětí. Onyx se tak ideálně hodí do zaměstnání, ať už ho budete aktivně používat, nebo ho vystavíte jako dekoraci. Onyxový popelník koupíte za akčních 149 Kč.

Rubín zoisit - detoxikační kámen pro raky, lvy a panny

Hodí se zejména pro ty, kteří už nechtějí být ve vleku ostatních, ale radši by prosazovali svoje vlastní já. Podporuje tvůrčí schopnosti, takže vám pomůže k tomu, abyste konečně dotáhli svoje dávné sny ke zdárnému cíli. Má silné detoxikační vlastnosti, takže se výborně hodí do měst jako strážce před smogem a prachem. Rubínový náhrdelník koupíte za akční cenu 199 Kč.

Labradorit - kámen odvahy pro všechny štíry, vodnáře a blížence

Labradorit se už dávno používal jako průvodce v době změn, protože mimo jiné dokázal přinášet sílu a vytrvalost, která je k nim potřeba. Podporuje vaši moudrost a také intuici, která je v práci tolikrát potřeba. Pokud náramek z labradoritu vezmete na pracovní pohovor, dokáže nejen potlačit strach, ale taky vrátit víru nejen v sebe sama, ale i v celý svět, takže vašemu sebevědomí už nebude nic chybět. Náramek koupíte za 39 Kč.

Jaspis přináší oporu blížencům, lvům a kozorohům

Je znám jako poskytovatel opory a pomoci ve stresu, ale často se po něm lidé pídí proto, že dokáže prodlužovat sexuální rozkoš. Nejvíc ho ale oceníte během dlouhých nemocí a pobytů v nemocnici, kdy dodá vašemu tělu energii. Dokáže udržovat rovnováhu minerálních látek v těle, ale i rovnováhu duševní. Výborný je na podporu trávení a seženete ho v mnoha barevných variantách. Jaspisové srdce pořídíte s akční slevou za 99 Kč.

Bronzit zpomalí stárnutí pro berany, býky, váhy, střelce a vodnáře

Někdy se prodává jako kouzelný ochránce, ale bude vás chránit především před sebou sama. Vyvolává totiž naprostý klid u lidí, kteří mají problém se zastavit. Pomůže vám přizpůsobit se nepříjemným situacím a vnese do vašeho života stabilitu. Tělu pomůže zejména při kožních onemocněních a křečích. Ženy ocení, že dokáže zpomalit stárnutí pleti a taky zmírnit bolesti. Bronzitový přívěsek, který můžete mít stále u sebe, koupíte za 129 Kč.

Svetmineralu.cz | 19. 08. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.