SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jsou některé krystaly vzájemně nekompatibilní?

Můžete používat jakoukoliv libovolnou kombinaci krystalů nebo existují i kombinace, kterým byste se měli vyhnout? Odpověď na tuto otázku naleznete v následujícím článku.

Jak asi víte, určité minerály – typicky křišťál nebo čirý fluorit – dokážou posilovat účinky všech ostatních krystalů nacházejících se v jejich blízkosti. Někteří lidé se však domnívají, že existují i kameny, které se mohou vzájemně „rušit“.

Podle našeho názoru tomu tak spíše není. Žádnou vlastní zkušenost tohoto charakteru totiž nemáme a ani nevíme o nikom, kdo by jí měl.

Křišťál pyramida 3 cm

Zdroj: svetmineralu.cz

Z toho ovšem automaticky neplyne, že tomu tak skutečně nemůže být. Proto doporučujeme řídit se svými instinkty – pokud pár krystalů zkombinujete a budete z toho mít dobrý pocit, pak je vše v pořádku. Budete-li se cítit špatně… zkuste to jinak.

Každopádně platí, že převážná většina minerálů „chce spolupracovat“. Dokonce i kameny s velmi odlišnými vlastnostmi se běžně používají společně, přičemž vytvářejí velmi silnou léčivou energii. Takže se nebojte experimentovat.

Svetmineralu.cz | 31. 07. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.