SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jakými kameny obdarovat dospívající děti v jejich nejnáročnějším období?

Období dospívání náctiletých je bezesporu jedno z nejnáročnějších. Jak pro samotné dospívající, tak pro rodiče, kteří s nimi musí vydržet a projít tento i několik let trvající maraton nálad, změn, názorů a nejistot. Jak jim pomoci vyrovnat se s dospíváním? Zkuste magické kameny. Máme jich tu pár, které by mohly zafungovat.

Moc magických kamenů není podmíněna nutnou vírou v ně. I když nevěříte všemu, co se o nich říká a máte je třeba jen za hezký šperk, neznamená to, že by na vás nepůsobily. A právě v podobě šperků je možné obdarovat své dítko, něčím neotřelým a zároveň účinným.

Je jasné, že pánskou část asi šperky nijak neoslovíte, ale můžeme zapůsobit alespoň na tu dámskou, protože originální náhrdelník, náramek nebo náušnice potěší vždy. Vybrali jsme pro vás několik kousků, které můžou pomoci nositeli s vyrovnáváním nálad a životní energie a zároveň Vám, od starostí hádek a vyhrocených situací.

Tygří oko je velmi silný amulet a skrývá se v něm mnoho síly. Možná i dost na zkrocení emocí mladého teenegera. Jeho aktivní vibrace pomáhají řešit deprese a vyrovnávat náladu. Ta jak víme, je u dospívajících dítek velmi vrtkavá. Jednu chvíli jsou na vrcholu radosti a v další moment hluboko v pochybnostech o sobě a světě. Právě Tygří oko dokáže zlepšovat náladu a srazit oba extrémy.

Ametyst je minerál vyrovnávající mužskou a ženskou energii. Dokáže pomocí svých vibrací usměrnit výbušnost a vzdorovitost mladých mužů i uklidnit city rozpolcených a nevyrovnaných dívek. Jeho schopností je i oslabování pocitů strachu a úzkosti. Velmi užitečné.

Náhrdelník z jaspisu má také zajímavé schopnosti. Pro naše účely je určitě nejvyužitelnější jeho síla potlačovat aroganci a prohlubovat soucit. Energie uschovaná ve vrstvách jaspisu dokáže jemně odstraňovat obavy z budoucnosti, jejíž představa se snáze utváří a dává nositeli více uvědomění k pochopení sebe sama.

Křišťálový krystal má velký účinek na všechny emoce. Jeho charakteristickým rysem je pohlcování negativních emocí a jejich transformace v sílu podněcující emoce kladné. Vysoké vibrace tohoto minerálu navyšují osobní frekvenci nositele a ten je díky tomu mnohem citlivější na vnímavější k pocitům ostatních lidí. Navíc je schopen si snáze uvědomit pocity vlastní. 

Svetmineralu.cz | 19. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.