SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jaké krystaly vám pomohou být více pozitivní?

Jste negativistický založení a chcete s tím něco dělat? Poradíme vám.

Možná vás to překvapí, ale negativismus je řazen mezi závislosti (behaviorální). Lidé, kteří si na něm vypěstovali návyk, jsou neustále naštvaní, deprimování a na sebepozitivnější věci dokážou najít něco negativního. Nikdy nejsou spokojeni a neustále něco kritizují.

Karneol náramek střapatý

Zdroj: svetmineralu.cz

Pokud máte dojem, že k dosažení tohoto stavu (tzv. negaholismu) už vám moc nechybí, vyzkoušejte kombinaci karneolu a černého turmalínu. V ideálním případě byste oba tyto kameny měli neustále mít při sobě a jednou za pár dní vyčistit.

Ještě lepších výsledků dosáhnete, přidáte-li k výše zmíněné dvojici modrý krajkový achát, který do vaší mysli vnese klid a mír.

Turmalín přívěsek Ag

Zdroj: svetmineralu.cz

Důležité: teoreticky je možné, že zaznamenáte téměř okamžitou změnu k lepšímu. V takovém případě však krystaly rozhodně neodkládejte – noste je důsledně (každý den!) alespoň po dobu tří týdnů.

svetmineralu.cz | 05. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.