SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jak zatočit s neutuchajícím pocitem nervozity?

Určitě každý z nás někdy trpěl nervozitou. Před maturitou, zkouškou na vysoké škole či před první schůzkou s někým, kdo pro nás byl důležitý. Nervozita se však u nás neprojevuje pouze před důležitou událostí, pomalu se stala naším každodenní součástí. Kolikrát se přes den přistihnete, jak se zbytečně stresujete, reagujete podrážděně či nepravidelně dýcháte. Naše tělo při stresové situaci reaguje samovolně, aniž bychom takové reakce vědomě ovládali. Zatočte s ní díky minerálům.

Zelený avanturín, jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Díky němu se zbavíme negativních myšlenek a pocitů, které do velké míry ovlivňují naše chování. Navrací nám klid a ztracenou naději. Pomáhá nám zapomenout na denní nezdary a problémy. S avanturínem se uvolníme a dopřejeme si klidný a ničím nerušený spánek. Po zdravotní stránce nám pomáhá se zmírněním bolesti hlavy a migrénách. Podporuje látkovou přeměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pokud přijde jakákoliv ztráta či neúspěch, citrín nám pomáhá tyto nezdary překonat. Díky němu se stáváme odolnější a všechen nezdar chápeme spíše jako velké plus, které nás v životě posune dále. Z lékařského hlediska nám pomáhá léčit cukrovku, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem.

Ametyst je již od starověku užíván jako kámen proti špatným myšlenkám. Ty nám pomáhá zahánět spolu s negativní energií a špatnou náladou, které se objevují spolu s prvními nezdary. Skvělým společníkem se vám stane v podobě prstenu, který budete nosit vždy u sebe a kámen vás tak bude provázet na každém kroku. Zdravotně ametyst působí především proti bolestem všeho druhu, hlavně hlavy a migrénám.

Svetmineralu.cz | 29. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.