SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jak zatočit s černou dírou v peněžence a konečně začít normálně žít?

Poslední průzkumy uvádějí, že více než třicet procent Češek je nespokojeno se svou finanční situací a více než polovina Čechů peníze považuje za svoji největší starost. Nejezdíte na dovolenou, nekupujete si příliš mnoho věcí a stále máte průvan v peněžence? Poradíme, jaké drahé kameny vám ve vašem boji pomohou.

Růženín v nás svými jemnými tóny probouzí něžnost a nesobeckou lásku. Růženín prohlubuje vnímavost našich smyslů k pořádku a kontrole nad našimi financemi. Díky němu se naučíte s penězi hospodařit a neutrácet za zbytečné věci. Pomůže vám soustředit vaši pozornost na detail, který může být častokrát opomíjen. Kámen vás uklidní a posílí vše, co souvisí s psychosomatickými poruchami. Zdravotně pomáhá léčit pohlavní orgány, konkrétně neplodnost u žen. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.

Bílý achát posiluje naši vůli při odstraňování jakýchkoliv návyků, mezi které patří i přehnaná potřeba utrácet peníze. Mírní naše agresivní chování. Učí nás přímému chování, jak ve vztahu k našim blízkým, tak k našim financím. Po zdravotní stránce nám léčí zhoubné nádory, zejména rakoviny kůže, a při nejrůznějších zánětech. Účinek podpoříme každodenním pitím achátové vody, která nám dodá sílu a vůli zatočit s našimi špatnými návyky. Získáte ji vložením několika achátů do misky s vodou, ve které je necháte pár hodit působit. Kameny poté vyndáte a vodu vypijete.

Křemen nám pomáhá realizovat naše předsevzaté cíle. Bude tedy vaším pomocníkem na cestě ve finančním uzdravování. Podporují naši odvahu, vytrvalost, činorodost a nadšení. Zdravotně uvolňuje blokády a posiluje imunitní systém. Posiluje funkci žláz, srdeční činnost, krevní oběh a potenci. Dále tiší neurologické bolesti, zejména hlavy a migrény. Nezapomínejte kameny čistit pod proudem vlažné vody a nabíjet je na slunci. Křemen především na přímém, pokud možno poledním slunci. 

Svetmineralu.cz | 02. 06. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.