SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jak se vymanit ze zajetí stresu pomocí drahých kamenů?

Ať už prožíváme stresy v práci, doma, partnerském životě nebo dokonce vše najednou, pociťujeme silné sevření, podrážděnost a nervozitu. Výběrem a nošením správných krystalů ze sebe tento stres můžeme sejmout a získat větší vyrovnanost a klid.

Pociťujeme-li stres, dává nám tím naše vibrující energetické tělo najevo, že je něco v nepořádku a měli bychom zpomalit. To se často snáze řekne, než udělá, neboť svou práci odvést musíme. V těchto chvílích nám mohou velmi pomoci minerály a drahé kameny, které naší nervozitu vstřebají a stabilizují naše energetické tělo.

Křišťál symbolizuje světlo, očistu a léčivou energii. Působí jako katalyzátor, který urychluje výměnu energií v těle. S jeho pomocí bude negativní stresová energie z těla rychleji odcházet a síla krystalu nám pomůže snáze vstřebávat energii kladnou. Její působení utiší neklidné energetické tělo. Ideální je mít vždy jeden křišťálový trmol v kapse a v případě potřeby jej mnout.

Citrín funguje jako účinný čistič a regenerátor. Jedná se o kámen, jenž v sobě uchovává sluneční sílu a svému majiteli předává teplo a energii. Jedná se o jeden z krystalů, které nikdy nepotřebují čištění. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Posiluje koncentraci a dodává mysli nové síly. Výborně funguje při překonávání stresu, depresí, obav a fobií. Nastoluje pocit vnitřního klidu. Ideální je nosit jej na krku, aby byl v kontaktu s kůží.

Černý obsidián je velice mocný kámen obdařený tvůrčími schopnostmi. Jsme-li v poli jeho působení, zvyšuje naší schopnost sebekontroly a vyrovnanosti, čímž eliminuje nepříjemné stresové pocity. Černý obsidián má navíc ochrannou moc. Odhání vše negativní a odstraňuje nepřátelské myšlenky. Umožňuje nám oprostit se od starých lásek a během této změny nás podporuje. Lze jej nosit na krku, zápěstí a ze zrcadel z černého obsidiánu je možné i věštit.

 

 

 

Svetmineralu.cz | 03. 10. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.