SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jak na zdravé vlasy a nehty? Díky drahým kamenům

Krásné vlasy, nehty a k tomu dokonalá pleť. Takový vzhled si přeje téměř každý. V důležitých okamžicích nám k této image pomůže kosmetika, co ale dělat když chceme vypadat skvěle i bez líčidel?

Aragonit je kámen, díky němuž se budete cítit příjemně ve vlastním těle. Napravuje nevyváženosti, zejména nervové tiky a křeče pramenící z vnitřního neklidu. Napomáhá ukládání vápníku, díky jehož dostatku budou vaše nehty a vlasy brzo pevné a lesklé. Prospívá kostem a navrací pružnost ploténkám. Také ulevuje od bolestí a odstraňuje svalové křeče. Posiluje imunitní systém a reguluje příliš rychle probíhající procesy. Doporučuje se aragonitový elixír používat při ozdravných nehtových a vlasových kúrách. Elixír získáte tak, že do vody ponoříte několik sluncem nabitých aragonitů, necháte působit a za několik hodin vyjmete. Nehty pak do vody ponoříte. Lázeň několikrát opakujte.

Onyx je kamenem dodávající sílu. Zajistí vám oporu v těžkých situacích. Podporuje naše logické myšlení, sebekontrolu a cílevědomost. Onyx je kamenem, který je potřeba dlouho nabíjet na slunci. Pak vám bude pomocníkem při léčbě záděr na nehtech nebo čištění pleti. Po zdravotní stránce posiluje nervovou soustavu a imunitní systém. Kamenem můžeme postižená místa masírovat, abychom podpořili jejich uzdravení.

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Zdravotně působí hojivě na slinivku, žaludeční problémy a čistí krev. Citrínová voda se doporučuje jako vlasová voda proti lupům. Získáte ji tak, že do nádoby s vodou přidáte několik citrínů a necháte působit. Pak kameny vyndáte a vodu můžete použít. 

Svetmineralu.cz | 12. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.