SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Jak bojovat s žaludeční neurózou? Změňte svůj životní styl

Víte, že není neuróza jako neuróza? Za neurózou většinou stojí stres, nervové vypětí a samotný dědičný sklon k neurózám. Žaludeční neuróza úzce souvisí s psychikou, takže dokud člověk nezmění například stresující povolání a celkově životní styl, nebude mu nejspíše lépe. Avšak problémy, které přetrvávají a jsou vleklé, je potřeba dlouhodobě léčit. Poradíme vám, jaké drahé kameny vám s vašimi obtížemi pomohou.

Leopardí jaspis vyzařuje očistnou a ochrannou energii. Učí nás skromnosti a soucitu, posiluje naši dobrou vůli a trpělivost. Zdravotně ovlivňuje především léčbu žaludečních problémů. Dále pomáhá při léčení ledvin a močového měchýře nebo ledvinového písku a kamenů. Bude pro vás pomocníkem v oblasti gynekologické, protože je účinný při nemocích vaječníků a vejcovodů nebo při překonání nevolnosti v těhotenství a u porodu.

Citrín je kamenem rovnováhy a harmonie. Podporuje v nás odvahu pouštět se do nových věcí. Pomáhá nám překonat stavy neklidu, strachu a nespokojenosti. Díky citrínu pak také překonáme citové nezdary, ze kterých se dokážeme s jeho pomocí poučit. Z lékařského hlediska nám pomáhá léčit cukrovku, žaludeční problémy a s nimi spojené poruchy zažívacího ústrojí, často způsobené každodenním stresem. Dále pak působí hojivě na slinivku a čistí krev.

Medový opál podporuje naše sebevědomí, mírní stres a pomáhá vymanit se z depresí a nají opět pevnou půdu pod nohama. Zdravotně je pomocníkem při léčení žaludečních a střevních problémů. Při meditacích očistěte kámen pod tekoucí vodou a přikládejte na postižené místo. Soustřeďte veškerou svou energii na toto místo. Po skončení opál očistěte a nechte nabít na slunci, mimo dosah přímých paprsků. Pro zesílení účinku užívejte každý den opálovou vodu, která vám s problémy s žaludeční neurózou pomůže. Získáte ji vložením několik kamenů do nádoby s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmete a můžete vodu vypít. 

Svetmineralu.cz | 28. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.