SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Hněv, vztek, podrážděnost, výčitky, hádavost. Jak s nimi bojovat?

Nervozita a podrážděnost jsou chorobné stavy ztrpčující život jak samotnému postiženému, tak i jeho okolí. Člověk, kterého trápí nervozita, sklony k podrážděnému chování, tedy pokud je vůbec schopen vnímat svůj psychický stav, by měl klást větší důraz na vyváženost svého života, zdravý životní styl, dostatek odpočinku a urovnané citové a mezilidské vztahy. Jako podporu v průběhu svého léčení doporučujeme pořídit si jeden z drahých kamenů, které s podrážděností pomohou.

Ametyst je kamenem duchovní očisty a meditace. Je symbolem proměny, která v nás podporuje obětavost a touhu pomáhat bližním. Odvrací nás od materiálního světa, proto jsou pro nás prioritní zájmy našich přátel a rodiny, kterým se snažíme ze všech sil vyhovět. Díky energii, kterou v sobě ametyst má, v nás probouzí odhodlání a odvahu vyhovět přáním, které pro nás nemusí být vždy smysluplná. Probouzí v nás lásku, která nám umožní prohloubit vztah mezi našimi přáteli a rodinou. Zdravotně nám pomáhá při závažných onemocnění plic, při cukrovce a poruchách střevní flóry.

Modrý a růžový chalcedon. Modrý chalcedon je kámen, jehož světle modré tóny mají značný vliv na naši mysl a pocity. Učí nás brát život takový jaký je a nezatěžovat se malichernostmi. Je považován za kámen komunikace, kámen řečníků a politiků. Podporuje inspiraci v řeči, správnost a životnost vyjadřování. Zdravotně modrý chalcedon léčí záněty horních a dolních cest dýchacích. Snižuje krevní tlak a pomáhá při cukrovce. Růžový chalcedon podporuje srdečnost, přátelskost a družnost. Povzbuzuje naši potřebu pomáhat potřebným v nouzi jak materiálně, tak soucitem a dobrým slovem. Pomáhá nám znovu nalézt ztracenou sebedůvěru a důvěru v naše okolí, které nás zklamalo nebo zranilo. Zdravotně podporuje srdeční činnost a léčí srdeční neurózy. Dále také posiluje imunitní systém.

Hematit je kámen, který vaše tělo, mysl i ducha uvede do rovnováhy. Pomáhá plachým ženám, zvyšuje sebevědomí a schopnost přežít. Dodává větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost. Zvyšuje také důvěryhodnost. Zdravotně podporuje činnost ledvin při čištění krve a současně pomáhá regenerovat jejich tkáň. Podněcuje ukládání železa a tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, zahání úzkost a nespavost.

Svetmineralu.cz | 12. 08. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.