SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Harmonizujte svůj domov pomocí šungitu!

Zdraví je základ života a vy tomu můžete dopomoci jak díky správnému rozmístění nábytku v bytě, tak působením drahých kamenů. Feng-šuej, neboli vítr a voda. Toto učení vám pomůže nastolit harmonii v prostoru a umožní vám nerušený tok energie zvané čchi. Správné rozmístění nábytku je základem pro příjemné bydlení a celkový životní styl.

Abyste podpořili zdravý způsob života, pořiďte si drahý kámen jménem šungit. Je to kámen, který je pro svou barvu tak často zaměňován s černým uhlím. Je to unikát mezi drahými kameny. Nikdo neví, kde se vzal. I vědci se mezi sebou dohadují, odkud pochází. Stáří tohoto minerálu je vědci odhadováno na dvě miliardy let a má pravděpodobně mimozemský původ. Traduje se, že díky šungitu v roce 1709 vyhrála armáda carského Ruska v boji proti švédským vojskům. Díky špatnému zásobování vody, museli vojáci pít vodu z nádrží,  která byla znečištěná. Ruské vojsko na popud svého cara do této vody přidávalo šungit, čímž si zajistilo výhodu v podobě dezinfekce organismu a bitvu u Poltavy nakonec vyhrálo.

Tento kámen má neskutečně silnou schopnost nasávat do sebe škodliviny z okolního prostředí a je mimořádně vzácný. Efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, takže je vhodný k umístění v blízkosti televize - například v obývacím pokoji. Zmírňuje její patogenní vlivy a stejným způsobem funguje i na počítače a další elektroniku. Pokud nějakou máte v ložnici, zajistí vám klidný a nerušený spánek. Šungit harmonizuje prostředí, je schopen rušit geopatogenní zóny a také absorbuje z vody těžké kovy, železité přísady a organické sloučeniny. Tím ji čistí a dezinfikuje. Pro tento účel je používán v Norsku a Švédsku. Šungitová voda se také používá na hojivé účely a k výrobě mastí. Šungitové krémy deklarují protizánětlivé a hojivé účinky, dokážou odstranit otoky, zmírnit bolest a zvýšit mikrocirkulaci krve ve tkáních. Šungitová pasta na klouby zase zabraňuje ukládání soli v kloubech, má silné tonizující, protizánětlivé a baktericidní účinky.

Lidé si pro jeho blahodárné účinky pořizují i šungitové komnaty. Je dokázáno, že má mnohem větší účinky než jeskyně solná. 

Svetmineralu.cz | 24. 04. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.