SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Emoce jsou nedílnou součástí našeho života. Vpusťte je do svého života pomocí drahých kamenů

Emoce jsou velmi subjektivní, záleží totiž na tom, co vyvolalo naši emoci. Zná je z vlastní zkušenosti každý z nás. Hněv, smutek, radost, strach, ale i lítost. Ti všichni jsou součástí každodenního života nás všech. Někdo je umí projevit více, někdo méně. Přinášíme vám přehled těch nejúčinnějších drahých kamenů, které vám s projevováním emocí pomohou.

Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže léčit potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Užívejte každý den růženínovou vodu, která vás zbaví všech jedů, které do sebe přes den dostáváte. Získáte ji vložením několika růženínů do misky s vodou a necháte působit. Po několika hodinách kameny vyjmeme a vodu můžeme vypít.

Zelený avanturín rozdává radost a klid. Jeho zelený třpyt prozáří každý problém. Rozkládá špatné myšlenky a s tím spojené negativní pocity. Nejlepších výsledků dosahujeme s avanturínem při léčbě srdečních onemocnění, která jsou častokrát způsobena blokádou emocí. Dále zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Podporuje látkovou přeměnu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Drahý opál symbolizuje dokonalost. Je nejkrásnějším a nejtajemnějším drahým kamenem. Probouzí v nás harmonii, rovnováhu a posiluje naši energii. Opál má však jednu charakteristickou vlastnost oproti jiným kamenům. Zápornou energii a negativitu sice vstřebává do sebe, ale musíte ho po meditaci ihned očistit, jinak by vám vše a mnohem více vrátil zpět. Zdravotně pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže. 

Svetmineralu.cz | 26. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.