SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Drahé kameny a jejich účinky na nedokonalosti pleti

To, jak se stravujeme, nemá vliv pouze na naše zdraví, ale také na krásu naší pleti. Zpozornět bychom měli už tehdy, pokud se nám začnou objevovat první nedokonalosti, typu akné, či jakékoliv ekzémy. Pleť je první věc, které si na druhých všimneme. Můžeme se mazat různými druhy krémů, denními, nočními, ne vždy nám to ale pomůže. Máme pro vás přehled drahých kamenů, které vám s problematickou pletí pomohou.

Ametyst je vysoce mocný kámen, který svého nositele chrání před jakýmikoliv psychickými útoky. Ametyst  podněcuje produkci hormonů. Posiluje imunitní systém a je skvělý čistič krve. Proto je dobrým pomocníkem v léčbě kožních chorob, převážně těch pleťových. Rovněž pomáhá při léčbě žaludečního a dýchacího systému. Zlepšuje vstřebávání vody, což je v léčbě kožních onemocnění velmi důležitý faktor. Ametyst vám zajistí klidný spánek, budete tak odpočatí a vaše pleť bude vypadat mladší.

Chalcedon pohlcuje negativní energii, je to kámen s výborným očistným účinkem. Pomůže vám vyléčit vše špatné, včetně dosud nezahojených ran, ať už duševních, či tělesných. Likviduje usazeniny minerálů v cévách, díky této schopnosti blahodárně působí právě na pleť, kterou dokáže udržet svěží a čistou. Dále působí na oči, žlučník, kosti, slezinu, krev a oběhový systém. Doporučuje se nosit v přímém kontaktu s kůží, jedině tak posílíte jeho účinek a dosáhnete uspokojivých výsledků.

Pazourek, kámen tak důležitý v oblasti komunikace, díky kterému se naučíme trpělivě naslouchat lidem. Navrací nám ztracenou rovnováhu a sebevědomí. Zdravotně nám podporuje krevní oběd a současně i celý organismus. Stane se proto vaším pomocníkem v léčbě kožních ekzémů či akné, které dokážou velmi znepříjemnit život. Pazourek se nejvíce projevuje v odstraňování škodlivých látek a jedu z našeho organismu, tím také zpomaluje proces stárnutí. 

Svetmineralu.cz | 05. 05. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.