Dovolená bez zbytečných stresů? Pomůžou vám kameny podle znamení zvěrokruhu

Dovolená bez zbytečných stresů? Pomůžou vám kameny podle znamení zvěrokruhu - Svět minerálů   

Ochrání pleť Býkům, Rakům, Lvům, Rybám, Vodnářům a Váhám

Citrín je kamenem slunce, který působí blahodárně na pleť, která dostává od sluníčka, větru a písku pořádně zabrat. Když k tomu navíc přidáte karneol, jehož největší předností je, že umí regulovat činnost ledvin, které jsou u moře díky pocení a pití velkého množství tekutin nadměrně zatěžované, dostanete ideální šperk pro ženy, se kterým navíc udělají parádu, protože vypadá opravdu báječně.

Vyřeší problém s pocením všech Kozorohů, Raků a Blíženců

Letní zájezdy často znamenají obrovská horka někde blízko rovníku a pokud se k tomu navíc přidá vlhko, můžete se sprchovat každých 5 minut. Při nadměrném pocení se používá voda, ve které necháte několik hodin ležet krystaly křišťálu, ale funguje i tehdy, pokud ho máte položený jen tak na stole vedle sebe. Dokáže navíc léčit problémy s trávením, které vás na prázdninách často vyřadí ze společenských radovánek.

Sníží krevní tlak všem Štírům, Býkům, Váhám a Kozorohům

Malachit je všestranný léčivý kámen, který ale nejvíce působí na snížení vysokého krevního tlaku, jenž trápí mnoho lidí v horkém počasí. Krom toho léčí otoky a detoxikuje vnitřní orgány. Jeho kouzlo je v tom, že působí účinně na všechna znamení, pokud ho správně nabijete. Malachitový přívěsek tak bude chránit vaše srdce celý den a jako bonus vám umožní snáze projevovat své emoce.