SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Dovolená bez zbytečných stresů? Pomůžou vám kameny podle znamení zvěrokruhu

Všichni se těšíme na cestu za mořem a sluníčkem, občas se ale něco pokazí. Je dusno jako v sauně, místní jídlo vám neudělá dobře a radši vůbec nezmiňovat, co vám, dámy, udělá písek a vítr s pletí. Pro všechny tyto eventuality existuje řešení, které je navíc jako šité na míru jednotlivým znamením zvěrokruhu. Chcete se letos na dovolené jen bavit? Tak čtěte dále!

Ochrání pleť Býkům, Rakům, Lvům, Rybám, Vodnářům a Váhám

Citrín je kamenem slunce, který působí blahodárně na pleť, která dostává od sluníčka, větru a písku pořádně zabrat. Když k tomu navíc přidáte karneol, jehož největší předností je, že umí regulovat činnost ledvin, které jsou u moře díky pocení a pití velkého množství tekutin nadměrně zatěžované, dostanete ideální šperk pro ženy, se kterým navíc udělají parádu, protože vypadá opravdu báječně.

Vyřeší problém s pocením všech Kozorohů, Raků a Blíženců

Letní zájezdy často znamenají obrovská horka někde blízko rovníku a pokud se k tomu navíc přidá vlhko, můžete se sprchovat každých 5 minut. Při nadměrném pocení se používá voda, ve které necháte několik hodin ležet krystaly křišťálu, ale funguje i tehdy, pokud ho máte položený jen tak na stole vedle sebe. Dokáže navíc léčit problémy s trávením, které vás na prázdninách často vyřadí ze společenských radovánek.

Sníží krevní tlak všem Štírům, Býkům, Váhám a Kozorohům

Malachit je všestranný léčivý kámen, který ale nejvíce působí na snížení vysokého krevního tlaku, jenž trápí mnoho lidí v horkém počasí. Krom toho léčí otoky a detoxikuje vnitřní orgány. Jeho kouzlo je v tom, že působí účinně na všechna znamení, pokud ho správně nabijete. Malachitový přívěsek tak bude chránit vaše srdce celý den a jako bonus vám umožní snáze projevovat své emoce.

Svetmineralu.cz | 01. 08. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.