SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Chrysotil – kámen šamanů

Chrysotil je poměrně běžný minerál, který nicméně disponuje zajímavými schopnostmi. Podívejme se na něj podrobněji.

Chrysotil vzniká metamorfózou pyroxenů a olivínu. Jde o základní součást serpentinitů. Občas se objevuje i v mramorech či erlanech.

Tento pozoruhodný nerost se zpravidla vyskytuje ve formě krásných jehlicovitých či vláknitých agregárů. Někteří tvrdí, že pokud si ho budete prohlížet proti světlu, uvidíte uvnitř starověké písmo vedoucí k moudrosti.

Zdroj: commons.wikimedia.org

Chrysotilu je přičítána moc sjednocovat a dodávat svému nositeli pocit sebedůvěry. Kromě toho vám dokáže pomoci s plněním vašich přání. Ale opatrně - nejprve raději dobře zvažte všechny potenciální důsledky a teprve pak se rozhodněte, zda o to skutečně stojíte.

Chrysotil se používá k léčbě různých zánětů, roztroušené sklerózy, chronické únavy atd. Má blahodárný vliv na mozkový kmen, příštítná tělíska a žíly a tepny.

svetmineralu.cz | 03. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.