SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Chcete vidět a posuzovat věci z té lepší stránky? Drahé kameny vám pomohou.

Šťastní lidé podléhají různým iluzím, což znamená, že skutečnost vnímají zkresleně, nadhodnocují vlastní možnosti kontrolovat běh událostí ve svém životě a nahlížejí na svou budoucnost nereálně optimisticky. Pozitivní sebehodnocení vede k subjektivní spokojenosti. Čím to, že je někdo optimista a jiný člověk pesimista? Je tato charakteristika trvalým rysem, nebo se může časem měnit? Nejste úplnými pesimisty, ale optimismem také neoplýváte? Pak vám pomohou drahé kameny.

Křišťál je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Křišťál působí harmonicky na všechny emoce. Je to bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Je vhodným kamenem pro prevenci. Zdravotně křišťál urychluje léčení všech nemocí plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, léčí otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti. Dokáže nás zbavit všech jedů, které do svého organismu dostáváme a podporuje funkci jater, žlučníku a ledvin.

Drahý opál symbolizuje dokonalost. Je nejkrásnějším a nejtajemnějším drahým kamenem. Probouzí v nás harmonii, rovnováhu a posiluje naši energii. Opál má však jednu charakteristickou vlastnost oproti jiným kamenům. Zápornou energii a negativitu sice vstřebává do sebe, ale musíte ho po meditaci ihned očistit, jinak by vám vše a mnohem více vrátil zpět. Zdravotně pomáhá v centru srdce, kde podporuje jeho pravidelnou činnost a pomáhá zklidnit emoce. Dále mírní žaludeční a střevní obtíže.

Antofylit je kamenem, který osvobozuje svého majitele od všeho zlého. Zlepšuje vaše soustředění, odhání obavy a strach a podpoří váš optimismus. Zdravotně pomáhá při regeneraci buněk, zlepšuje funkce mozku a reguluje nervový systém. Pro posílení jeho účinku pijte každý den antofylitový elixír, který získáte vložením několika kamenů do nádoby s vodou. Nechte den působit a následně kameny vyjměte. Nezapomínejte pak kameny omýt pod proudem vlažné vody a nabít na přímém slunci. 

Svetmineralu.cz | 29. 07. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.