SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Čerpejte energii z kamenů! Akvamarín, kámen mořských bohyní, který léčí dalekozrakost

Drahé kameny využívají různé alternativní léčebné metody, které doplňují materialistický přístup dnešního lékařství. Každý kámen vyzařuje jemné vibrace, které svojí neutuchající energií pomáhají harmonizovat naši mysl, tělo i náš život a celkový přístup k němu. V dnešní uspěchané době se proto lidé čím dál více obrací k různým způsobům léčitelství, především prostřednictvím kamenů.

Jedním z nich je akvamarín, kámen symbolizující odvahu. Jeho uklidňující energie potlačuje stres a uklidňuje mysl. Vnáší harmonii do svého okolí a chrání před jeho škodlivým znečištěním. Akvamarín posiluje funkci srdce, rozvíjí přemýslivost. Síla tohoto kamene se projevuje v jeho schopnosti odstraňovat deprese, pomáhá při vyčerpání a je především zdrojem dobré nálady.  Je to kámen, který má příznivý vliv na orgány, které čistí organismus či krev, jako jsou játra, ledviny apod. Působí velmi dobře na funkci štítné žlázy.

Akvamarín je i duchovním kamenem, proto se využívá při meditacích a pomáhá přinášet nové dimenze při duševní inspiraci. Léčitelé tento kámen využívají při léčbách očních potíží. Ve starověku byl akvamarín drahým kamenem Ryb, ve středověku pak kamenem Blíženců. Byl velmi oblíbeným kamenem námořníků, jelikož měl přinášet při dalekých cestách štěstí a bohatství. Léčitelé doporučují kámen nosit stále při sobě a v žádném případě nepůjčovat jiným osobám. Pokud se rozhodnete pro meditaci, položte kamen do svých dlaní a soustřeďte všechny své problémy a pocity do tohoto kamene. Po meditaci kámen vždy umyjte a nechte volně oschnout, vaše problémy se smyjí pod proudem vody.

Svetmineralu.cz | 09. 04. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.