SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Bolí vás v krku? Vyzkoušejte přikládání léčivých kamenů.

Sluníčko se nám zase schovává někde za hustými mrakovými peřinami, zima je sice v nedohlednu, ale o to sychravěji je a rozhodně není ojedinělé, že nás v tomto období může přelstít nějaká nemoc. Pokud Vás škrábe nebo už bolí v krku, čtete tyto řádky správně. Řekneme si něco o léčebné alternativě v podobě přikládání léčivých kamenů.

Různé druhy minerálů dokážou ovlivňovat všelijaké neduhy našeho těla. Působí na náš organizmus a na fyzické i energetické tělo. Svými vibracemi a schopností transformovat energie jsou používaným léčebným nástrojem v rukou šamanů, druidů i přírodních léčitelů.

Konkrétně na bolest v krku lze využít krystaly křišťálu. Ty mají pověst nejúčinnějších léčivých kamenů vůbec. Pokud budete chtít využít jeho léčivé schopnosti sami, vyžaduje to již určitou praxi s technikami meditace a ovládáním průtoku energie. Kámen se přiloží na místo, které vás trápí, v našem případě oteklé uzliny a krk. Usadíte se do pohodlného sedu a krystal překryjete rukou tak, abyste ho měli uprostřed dlaně. Druhá ruka by měla tu spodní překrývat. Když zaujmete tuto polohu, zhluboka dýchejte a zaměřte své myšlenky na zdraví a svou vitalitu. Představujte si, že jste naprosto v pořádku, zdraví jako rybičky a užíváte si života plnými doušky. Snažte se během toho cítit, jak vámi shora prochází vesmírná energie, která vás naplňuje, prochází vámi a koncentruje se právě v bodě, který vás bolí.

Vyvarujte se myšlenkám tipu, "nechci, aby mě to bolelo" nebo "už mě to nebolí". Takto to nefunguje. Musíte upnout své psychické síly na kladné představy a naopak vytěsnit všechny záporné a negativní.

Tento proces by měl trvat 5 až 15 minut. Pak se můžete přesunout třeba na druhou stranu krku.

Pro tuto část těla je možné použít i kameny modré barvy, které harmonizují krční čakru a příznivě působí na oblast krku, svalů i orgánů v něm. K odstranění bolestí lze tedy použít například modrý chalcedon, tyrkys i modrý achát.

Svetmineralu.cz | 20. 11. 2014

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.