SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Bojíte se úspěchu? Magické krystaly vám pomohou

Potýkáte se s nedostatkem víry ve vlastní schopnosti? Poradíme vám!

Existují lidé, kteří mají opravdu skvělé nápady (například v oblasti podnikání), ale bojí se je realizovat. Místo toho sami sebe přesvědčují o tom, že jejich myšlenky vlastně tak dobré nejsou a pokud by se je pokusili uvést v život, zaručeně by to dopadlo špatně.

Měsíční kámen hnědý 45 cm náhrdelník

Zdroj: svetmineralu.cz

Pokud jste se v předcházejících řádcích „našli“, doporučujeme vám vyzkoušet minerálky, které mají pozitivní vliv na čakru solárního plexu. Právě ta totiž ovlivňuje naší sebedůvěru a sebejistotu.

Asi nejlepších výsledků dosáhnete s kombinací Měsíčního kamene, Slunečního kamene, kopálu (tzv. kolumbijský jantar) a pyritu. Všechny tyto krystaly samozřejmě mají i řadu dalších zajímavých schopností, díky kterým se budete cítit (po psychické i fyzické stránce) mnohem lépe než dřív.

Pyrit placička

Zdroj: svetmineralu.cz

A ještě jedna rada závěrem – meditujte. Představte si, že vaše čakra solárního plexu je naplněna žlutým léčivým světlem a v duchu jí pomalu „otáčejte“ ve směru hodinových ručiček. Toto jednoduché mentální cvičení provádějte alespoň 5-10 minut denně.

svetmineralu.cz | 17. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.