SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Axinit – kámen uzemnění

V dnešním článku si představíme jeden velice zajímavý borokřemičitan (borosilikát) – axinit.

Axinit je relativně tvrdý, ale současně křehký kámen, který se těší velké oblibě sběratelů. Zpravidla je hnědý, fialový či šedohnědý. Setkáte se však také se zelenými, červenými, žlutavými nebo bezbarvými krystaly.

Samostatnou zmínku si zaslouží tinzenit – mimořádně vzácný druh axinitu, který je možné nalézt jen na několika málo lokalitách na světě.

Zdroj: thegemtrader.com

Axinit pomáhá stabilizovat všechny typy mezilidských vztahů. Odstraňuje energetické blokády a uzemňuje. Často ho používají léčitelé. Jde o skvělý kámen pro řešení různých problémů, protože snižuje ego a tím svému nositeli umožňuje dostat se k jejich jádru.

Axinit má blahodárný vliv na svalový a kosterní systém. Urychluje léčbu zlomenin. Lze ho doporučit všem lidem, kteří mají vybočené/posunuté obratle a potřebují je vrátit zpět do jejich přirozené polohy.

svetmineralu.cz | 31. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.