SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Aventurín – kámen prosperity

Toužíte zbohatnout? Máte pocit, že vám chybí vytrvalost? Vyzkoušejte aventurín.

Aventurín/avanturín se stal oblíbeným především kvůli tzv. aventurizací – třpytivě lesklému vzhledu, který způsobují různé inkluze.

Název avanturínu je odvozený z italského „a vantura“, což v překladu znamená „náhodně“. Jde o narážku na objev avanturinového skla („zlatého kamene“), ke kterému šťastnou náhodou došlo počátkem 18. století.

Zdroj: svetmineralu.cz

Tento zajímavý minerál svému nositeli přináší prosperitu a bohatství. Často se používá k ochraně zahrad, dvorů, domů… před geopatogenními zónami. Podporuje kreativitu, vytrvalost i vnímavost.

Aventurín má blahodárný vliv na štítnou žlázu, metabolismus a oči. Snižuje hladinu LDL cholesterolu, tiší bolesti hlavy a údajně i brání propuknutí alergií. Lze ho doporučit rovněž všem jedincům, kteří trpí nějakou nemocí plic, srdce, nadledvinek či dutin.

svetmineralu.cz | 15. 06. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.