SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Antigorit – kámen intuice

Dnes si představíme další velice zajímavý nerost ze skupiny serpentinu – antigorit.

Antigorit byl pojmenován podle své typové lokality – údolí Antigorio, které se nachází v pohraniční oblasti mezi Itálií a Švýcarskem.

Jde o hlavní horninotvorný minerál přeměněných ultrabazických hornin typu serpentinitů. Z chemického hlediska se jedná o zásaditý křemičitan hořečnatý. Je poměrně měkký (3,5–4) a proto nedoporučujeme používat ho k výrobě elixírů.

Zdroj: johnbetts-fineminerals.com

Antigorit podporuje kreativitu a intuici. To může zvýšit naši schopnost rozpoznat podvod. Je spojen se srdeční čakrou, díky čemuž dokáže efektivně uvolňovat různé emocionální bloky.

Tento zajímavý kámen má skvělé detoxikační schopnosti. Kromě toho zvyšuje buněčnou regeneraci. Své uplatnění najde rovněž v podpůrné léčbě vychýlení páteře.

 

svetmineralu.cz | 21. 08. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.