SVĚT MINERÁLŮ
Vyhledávání zboží

Nákupní košík

Anhydrit – nejen stavební surovina

Anhydrit nepatří ke kamenům, které vás už na první pohled zaujmou svou barvou a leskem. Má však zajímavé účinky.

Anhydrit je z chemického hlediska síran vápenatý. Jeho název pochází z řeckého „anhydros“, což v překladu znamená „bezvodý“. Tento kámen totiž na rozdíl od sádrovce neobsahuje vodu.

Samostatnou zmínku si nepochybně zaslouží modrobílá varianta anhydritu, která se prodává pod poněkud zavádějícím názvem angelit (stejným výrazem se označuje i odrůda celestinu, tedy síranu strotnatého).

Zdroj: dakotamatrix.com

Podle esoteriků má anhydrit/angelit blahodárný vliv na krční, korunní a šestou (tzv. třetí oko) čakru a navíc posílá energii do čakry hvězdy duše. Díky tomu podporuje duchovní růst, intuici i komunikační schopnosti.

Anhydrit/angelit pomáhá vyrovnat se s nejistotou. Jde o skvělého pomocníka v boji proti různým chorobám krku, osteoporóze a nespavosti. Odstraňuje otoky a používá se také při meditacích či regresní terapii.

svetmineralu.cz | 05. 05. 2015

Líbil se Vám tento článek? Chcete nám pomoc rozvíjet náš magazín? Každá pomoc se počítá! Je jen na Vás, kolik přispějete.

Příspěvky posílejte na účet 107-6233930257/0100 s variabliním symbolem 1111 a do zprávy pro příjemce napište svůj e-mail. Naoplátku Vám pošleme výběr 100 nejlepších témat za rok 2015.

Obchodní podmínky | © 2015 Všechna práva vyhrazena Homelove group s.r.o.